Titulek počítá bolavé svaly

30. srpna 2012 v 9:43 | Tempe |  Los deníčkost

550443_127584474046123_1416426178_n_large

Well, jsem doma. A věřte tomu nebo ne, ale jsem opravdu ráda, že jsem doma.
Ale abych byla na sebe přísná, nemůžu se pochválit. Mám nepříjemný pocit, že moje fyzička nevzrostla ani o půl stupně vzhůru. A můžu to vyčítat jen a jen sobě. První den, hned po příjezdu, mi nepříjemně přeruplo v kyčli. Sakra moc to bolelo, zkoušela jsem noze odlehčovat, ale mělo to za důsledek jen to, že mně začala bolet i druhá kyčel. A trenér si samozřejmě mého kulhání všiml. Když se mně zeptal, co mi je, místo obvyklého "nic" jsem ze sebe vysypala, jak šíleně moc mě ten kloub bolí. On se na mne podívat a pak mi na tři dny všechno zakázal.
Takže jsem první tři dny proležela v posteli.Pustila jsem se do čtení, čas sice příjemně utíkal, ale nebylo to prostě ono. Holky chodily na pokoj úplně zničení, zatímco já jsem si válela šunky v posteli. Štvalo mne to, hrozně moc štvalo, ale trenér je instituce vyšší než cokoliv jiného a tak jsem musela ležet a ležet.

Postupně jsem se sice zapojovala, ale nk ničemu to nebylo. Trenér pořád zakazoval. "Běhat nesmíš, chodit nesmíš, posilovat nesmíš..." Postupně jsem ignorovala bolest a i přes veškerou nevoli jsem se postuně zapojovala do všeho. Kromě běhání - na to jsem si opravdu netroufla. Na rozvičku a večer se běhal velký kopec. Měla jsem strach, aby mi tam znovu neruplo a tak jsem chodívala běhat na hřiště.

Ale přesto - moje fyzička, i můj Ferdinant (to je můj břišní špíček), jsou pořád stejné. A to i přesto, že mně všechno bolí. Což samozřejmě způsobilo moji lehce mrzutou náladu. Ale jenom lehce... :D

No a co se týče zlepšení mých šeřmířských schopnostech? No, abych byla upřímná, mám z nich radost. Dokonce i trenér mně několikrát pochválit (a nespočetkráte seřval). Jsem zvědavá na první letošní turnaj sezóny. Letos chci dosáhnout výš, než loni. Ale bude to těžké - ony moje podmínky jsou poněkud horší než ostatních (asi třech ? :D) klubů v republice. A vůbec... česká šavle se vůbec nesrovnává s tou světovou.

Trenér taky říkal, že bych měla jezdit ven, ale na to doma nejsou peníze. Ale přesvědčovat, přesvědčovat, přesvědčovat a ještě jednou přesvědčovat snad doma můžu. Uvidíme co s tím zmůžu :)

A moje další plány na poslední dny prázdnin?
Hodlám seriálovat a číst. Zbývá mi udělat několik nezábavných pracovních listů do češtiny na moje knížky, ze kterých budu maturovat. Ale,... mám takový nepěkný pcoit, že to asi nestihnu :D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Annie Annie | Web | 30. srpna 2012 v 21:19 | Reagovat

To si vůbec nevyčítej! Je lepší tři dny proležet, než aby sis zadělala na potíže, které bys odstraňovala půl roku... věř mi, vím, o čem mluvím^^
Jinak, wow, ty šermuješ?! Tak to jsi sakra dobrá! :)

Držím pěsti, ať všecko stihneš... :P

2 Si-si Si-si | Web | 31. srpna 2012 v 15:26 | Reagovat

Máš moc hezký blog.

3 Neliss Neliss | Web | 1. září 2012 v 12:54 | Reagovat

Držím so všetkým palce.^^ A toto tvoje hobby je vážne zaujímavé.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.