Novinkovač

A jak to bude dál...

23. října 2012 v 19:21 | Tempe

Já vím, já vím, já vím.
Určitě si řada z vás (teda, pokud tu ještě někdo zůstal), že to se mnou není možný, že bych se nad sebou měla zamyslet a že přidat jeden příspěvek za dva měsíce asi není normální blogování. A proto jsem zpytovala svědomí (nebo jsem se o to alespoň pokusila) a zapřemýšlela se nad tím, co a jak. A co jsem vymyslela? Nic moc...

Zcela určitě se vzdávám rezencování. Tohle prostě není můj šálek kafé. A i když knižní blogy ráda prolízám a culím se nad některými recenzemi, sama prostě nejsem schopná nějakou pořádnou napsat. A hlavně mě to ani pořádně nebaví. Momentálně mám navíc i plnou hlavu povinné četbě k maturitě a asi tisíce maturitních otázek. Takže na nic jiného mi prostě čas nezbývá. A když už "recenzeji" tak hodiny tvořím ve wordu pracovní list k maturitě. Jazyk díla? spisovný, malebny, archaismy. Bla bla bla

Ovšem ráda bych si tu ponechala meméčka, protože jejich vyplňování mě prostě baví. Muhaha.

Co se týče povídkování, tu bych si tu ráda udržela. Přece jen, psaní tak nějak patří k mojí maličkosti a když jsem už skoro dva měsíce nic nenapsala (teda kromě již tisíckrát zmiňovaných maturitních otázek), rozhodně to tak nechci nechat. Chci dopsat "Deníky lovkyně" a začít psát něco vlastního. A to že momentálně nemám psavou a to že momentálně nevím o čem a jak psát mě přece ještě nikdy nezastavilo :)

Takže tak. Protože mám chudej blog, nic víc na popisování tu není :D

Novinkovač (2)

19. srpna 2012 v 0:48 | Tempe
Dneska zase na několik dní opouštím svoje milované útočiště jménem postel a jedu trápit svoje tělo i svoji mysl kamsi do hor. Ano, ano, jedu na soustředění. Tudíž, kdybych se po deseti dnech neozvala, umřela jsem.
Původně jsem si myslela, že stihnu dopsat jednu kapitolu Deníků, ale Angelin pohřeb mi dává tolik zabrat, že jen stále a pořád přepisuji jeden odstaveček - prostě se mi stále nezdá dost dobrý.
Původně jsem si myslela, že stihnu napsat ještě i rezenci na Polibek pro Annu, ale moje lenost mi to prostě zkrátka nedovolila.
Tudíž? Žádné přednastavené články.
Doufám, že vás neomrzím a za těch deset, jedenáct dní mě přijdete zkontrolovat :D

Tumblr_m8wncgty3w1re4amro1_500_large

Novinkovač (1)

12. srpna 2012 v 22:06 | Tempe
Poslušně se hlásím se svým prvním a velmi krátkým novinkovačem. O jakou že tu extrémně důležitou zprávu vám chci sdělit?
Pokud se vám zde zalíbí, můžete mě podpořit také na vlnách facebooku, kam jsem se také hned akčně zaregistrovala.
A proč byste to měli dělit? Nu,... Můžete si tam shlédnout galerii postav (která sice možná někdy přibude i sem, ale ještě přesně mi není jasné, jak to udělám :D), přečíst urývky z následujících kapitol, shlédnout krátké info o mně a o tom jak přežívám, nebo o tom, co se chystá během několika následujících dní :)
A kde že to všechno? Tady
 
 

Reklama